Trabzon Web Tasarım » Üç Sınıflı marka Başvuru Ücreti ÜÇ sınıflı marka başvuru ücreti olan 1.907 ₺ (KDV DAHİL) kredi kart ile satın alarak anında marka ve logonuzu marka tescil yoluyla koruyabilirsiniz.
Trabzon Web Tasarım » Üç Sınıflı marka Başvuru Ücreti
Trabzon Web Tasarım
Trabzon Web Tasarım Logo
+90 212 212 35 18 Nakit, Kredi Kartı veya Havale 0536 580 37 57 Çolaklı Mahallesi 61300 Akçaabat Trabzon
"Tüm online iş, işlemler ve ödemeler
ETKİN PATENT üzerinden yürütülmektedir."

ÜÇ SINIFLI MARKA BAŞVURU ÜCRETİ

1725.61 ₺ + KDV 2500 ₺
Ürün Puanı:
ÜÇ sınıflı marka tescil başvuru bilgileri ve istenen belgeleri aşağıda bulabilirsiniz. Hizmet alımında “MARKA İSMİNİ” ve “SINIFLARI GÖR” linkinden, sınıfları inceledikten sonra ilgili alana BAŞVURU YAPILACAK SINIFLARI (01,09,25,35,37 vb )  mutlaka belirtiniz. Ayrıca başvuru birden fazla sınıfta yapılacaksa  “EK SINIF EKLE”  bölümünden ekleme yapabilirsiniz. Tablodaki “GENEL TOPLAM”,  toplam ödenecek tutarı belirtmektedir.
Sınıfları İncele
0 TL
 • TÜRKPATENT Ücreti 357.72 TL
 • TÜRKPATENT Harcı (KDV Uygulanmaz) 717.89 TL
 • Hizmet Ücreti 650 TL
 • KDV Matrahı 1007.72 TL
 • KDV Tutarı %18 181.39 TL
 • Genel Toplam 1907 TL
KATEGORİ: Marka Tescil

Paylaş

ÜÇ SINIFLI MARKA TESCİL BAŞVURU TOPLAM MALİYETLERHizmet Türü Resmi Ücret | Harçlar Hizmet Fiyatları Genel Toplam
ÜÇ Sınıflı Marka Başvuru 1.140 ₺ (KDV Dahil) 650 ₺+KDV  1.907 ₺ (KDV Dahil)
Tescil Kesinleştiğinde ödenecek 10 yıllık belge düzenleme ücreti 1.020 ₺ (KDV Dahil) 300 ₺+KDV  1.374 ₺ (KDV Dahil)
ÜÇ SINIFLI TOPLAM MALİYET 3.281 ₺ (KDV DAHİL


ÜÇ SINIFLI MARKA BAŞVURUSU

1. Ödeme ve istenen belgeler tarafımıza ulaşır ulaşmaz öncelikle başvuru yapılacak  sınıflar yani mal/hizmet listesi, marka ismi, başvuru sahibi hususlarında müvekkillerden e-posta veya telefon görüşme sağlanarak teyit alınmaktadır.

2. Müvekkilden alınan bilgiler üzerine başvuru yapılacak ayrıntılı marka sorgulama, araştırma ve inceleme yapılmaktadır.

3. Başvuru yapılacak marka isminin uygun olması halinde müvekkilden yazılı onay alınarak  başvuru yapılmakta ve resmi TÜRKPATENT başvuru belgesi ve işlem faturası başvuru sahibine gönderilmektedir.

4. Şayet başvuru yapılacak markanın re’sen ve/veya itiraz üzerine ret riski varsa gerekçeleriyle birlikte başvuru sahibine  yazılı bildirilir ve ya yeni bir isim belirlemesini ve/veya  bir şekilde mevcut marka isminin kullanmak istemesi halinde ise, tescil kriterlerini sağlayacak çözümler geliştirilmekte ve başvuru sahibine yazılı bildirilmektedir. Nihai olarak başvuru sahibinin uygun görmesi ve yazılı onayı alındıktan sonra da tek sınıflı marka tescil başvurusu yapılır ve başvuru belgesi ve işlem faturası e-posta yoluyla başvuru sahibine gönderilir.

5. Marka başvurusu oldukça kısa ve kolaydır. Önemli olan başvuru öncesi yapılan araştırma, inceleme ve değerlendirmedir. Başvuru süreci veya marka tescil sonrası olası re’sen red ve/veya itiraz üzerine red ve/veya bir şekilde dava konusu olması halinde  telafisi güç maddi ve manevi kayıplar yaşanabilir. 

6. Marka tescil sürecindeki tüm marka işlem ücretleri ve toplam maliyetleri Marka Tescil Ücreti sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

Trabzon Web Tasarım,  her marka tescil başvuru talebini ayrıntılı incelemekte,  tüm riskleri yazılı raporlamakta, şayet risk varsa bunları bertaraf edecek yenilikçi çözümler üretmektedir. 

İstenen belgeleri bilgi(at)etkinpatent.com e-posta veya 0536 580 3757 nolu WhatsApp üzerinden gönderebilirsiniz.

 1. Vekaletname (TIKLAYINIZ)
  (Noter tastiği gerekmez.)  
a) Başvuru sahibi şirket ise vekil eden alana kısaltma yapmadan ticaret unvanının tamamını yazınız. İlgili alanlara adres, vergi dairesi ve vergi numarası, telefon, e-posta adresi, tarih, kaşe ve imza edilmelidir. 

b) Başvuru sahibi şahıs ise vekil eden alana; Ad Soyad, TC. Numarası, Adres ve varsa vergi dairesi ve numarası,  (yoksa boş bırakabilirsiniz.) telefon, e-posta adresi yazılmalıdır. Alt sağ tarafa ise Ad Soyad tarih ve imza edilmelidir.  

 1. Logo ( logo yoksa kelime markası olarak başvuru yapmak istediğinizi belirtiniz.)
 2. Şirketler için Ticaret Sicil Gazete veya imza sirküleri sureti ( Unvan doğruluğunun kontrolü için istenmektedir.
 1. Kart sahibi ile başvuru sahibi farklı ise yazılı olarak bildiriniz.
 2. Havale/EFT yoluyla ödeme yaptıysanız dekont veya ödeme bilgilerinizi bildiriniz.

YORUMLAR

Hizmet ve ücretlerimiz hakkında görüşlerinizi rica ediyoruz.
Avatar

Metin (1 Mart 2020)

açık, şeffaf tüm ücretlerin ayrı ayrı yazılması güzel olmuş, tebrikler....

Puan:YORUM YAPIN

Ad Soyad

E-Posta

Telefon

Puan

Yorumunuz