Trabzon Web Tasarım » Tasarım Lisans Hem Tasarım Lisans kayıt hem de Tasarım lisans yenileme ücreti aynı olup 969.76 ₺ + KDV’dir. Her iki işlemi buradan satın alabilirsiniz.
Trabzon Web Tasarım » Tasarım Lisans
Trabzon Web Tasarım
Trabzon Web Tasarım Logo
+90 212 212 35 18 Nakit, Kredi Kartı veya Havale 0536 580 37 57 Çolaklı Mahallesi 61300 Akçaabat Trabzon
"Tüm online iş, işlemler ve ödemeler
ETKİN PATENT üzerinden yürütülmektedir."

TASARIM LİSANS

969.76 ₺ + KDV 1500 ₺
Ürün Puanı:

Hem Tasarım Lisans kayıt hem de Tasarım lisans yenileme ücreti aynı olup,  Online satın alarak lisans yenileme ve kayıt işlemlerini anında yapabilirsiniz. Tasarım ismi alanına tasarım ismi ile birlikte tescil numarası da yazılmalıdır. Belgelerin gönderildikten sonra  lisans kayıt veya lisans yenileme işlemleri yapılır. Hem kayıt hem de yenileme aynı anda yapılacaksa iki ayrı ücret ödenmesi gerekmektedir.

 • TÜRKPATENT Ücreti 385.51 TL
 • TÜRKPATENT Harcı (KDV Uygulanmaz) 385.10 TL
 • Hizmet Ücreti 199.15 TL
 • KDV Matrahı 584.66 TL
 • KDV Tutarı %18 105.24 TL
 • Genel Toplam 1075 TL
KATEGORİ: Tasarım Tescil

Paylaş

TASARIM LİSANS İŞLEM AÇIKLAMALARI

şu şekildedir;

1. Ödeme ve kayıt veya yenileme talebi tarafımıza ulaşır ulaşmaz kayıt/yenileme yapılacak marka dosyası incelenmektedir.

2. İstek halinde Lisans sözleşmesi tarafımızca hazırlanmaktadır. Ayrıca lisans sözleşmesi noter onaylı aslının tarafımıza gönderilmesi gerekmektedir.

3. Yapılacak tüm iş ve işlemler ve  kayıt/yenileme yapılacak tasarım bilgileri müvekkile gönderilmekte ve onay alındıktan sonra da gün içinde kayıt/yenileme işlemleri yapılmakta ve müvekkile yenileme işlemlerini yapıldığını gösterir Resmi TÜRKPATENT yazısı ve işlem faturası e-posta yoluyla gönderilmektedir.

4. Takriben bir hafta içinde, TÜRKPATENT tarafından gönderilen  lisans kayıt/yenileme yazısı gelir gelmez tasarım sahibine gönderilmektedir.


İstenen belgeleri bilgi(at)etkinpatent.com e-posta veya 0536 580 3757 nolu WhatsApp üzerinden gönderebilirsiniz.

 1. Vekaletname (TIKLAYINIZ)
  (Noter tastiği gerekmez.)  
a) Başvuru sahibi şirket ise vekil eden alana kısaltma yapmadan ticaret unvanının tamamını yazınız. İlgili alanlara adres, vergi dairesi ve vergi numarası, telefon, e-posta adresi, tarih, kaşe ve imza edilmelidir. 

b) Başvuru sahibi şahıs ise vekil eden alana; Ad Soyad, TC. Numarası, Adres ve varsa vergi dairesi ve numarası,  (yoksa boş bırakabilirsiniz.) telefon, e-posta adresi yazılmalıdır. Alt sağ tarafa ise Ad Soyad tarih ve imza edilmelidir.  

 1. Noter Onaylı Lisans Sözleşmesi
 2. Kart sahibi ile başvuru sahibi farklı ise yazılı olarak bildiriniz.
 3. Havale/EFT yoluyla ödeme yaptıysanız dekont veya ödeme bilgilerinizi bildiriniz.

YORUMLAR

Hizmet ve ücretlerimiz hakkında görüşlerinizi rica ediyoruz.

Mahmut (5 Mart 2020)

Hem lisans sözleşmesinin hazırlanması hem de verilen danışmanlık hizmeti ve öneriler nedeniyle oldukça memnun kalmamız yanı sıra hizmet ücretleri de oldukça uygun olması nedeniyle tercihimiz oldu. Bundan sonra marka da dahil tüm işlemlerimizi Etkin Patent üzerinden yapmaya karar verdik. Teşekkürler...

Puan:YORUM YAPIN

Ad Soyad

E-Posta

Telefon

Puan

Yorumunuz