Trabzon Web Tasarım » Kampanyalar Oldukça İNDİRİMLİ Marka tescil, tasarım tescil ve web tasarım kampanya ürünlerini kredi kartı ile buradan satın alabilirsiniz.
Trabzon Web Tasarım » Kampanyalar
Trabzon Web Tasarım
+90 212 212 35 18 bilgi(at)trabzonwebtasarim.com.tr Nakit, Kredi Kartı veya Havale 0536 580 37 57 Çolaklı Mahallesi 61300 Akçaabat Trabzon

Hakkımızda

E-Mağaza

Marka

Yaptığımız İşler

Tasarım

Web Tasarım

Blog

Kampanyalar

İNDİRİMLİ 750 ₺ 400 ₺

Marka Kampanya Plus

Marka Plus Kampanyamız sadece aşağıda yazılı hizmet ücretlerini kapsamaktadır. Resmi TÜRKPATENT ücretini ödemek için aşağıdaki “EK SINIF EKLE” bölümünden, ka&cced.. Devamı »

İNDİRİMLİ 999 ₺ 600 ₺

Marka Kampanya Sılver

Marka Silver Kampanyamız sadece aşağıda yazılı hizmet ücretlerini kapsamaktadır. Resmi TÜRKPATENT ücretini ödemek için aşağıdaki “EK SINIF EKLE” bölümünden, ka&cc.. Devamı »

İNDİRİMLİ 1250 ₺ 750 ₺

Marka Kampanya Gold

Marka Gold Kampanyamız sadece aşağıda yazılı hizmet ücretlerini kapsamaktadır. Resmi TÜRKPATENT ücretini ödemek için aşağıdaki “EK SINIF EKLE” bölümünden, ka&cced.. Devamı »

İNDİRİMLİ 2500 ₺ 1500 ₺

Marka Kampanya Dıamond

Marka Diamond Kampanyamız sadece aşağıda yazılı hizmet ücretlerini kapsamaktadır. Resmi TÜRKPATENT ücretini ödemek için aşağıdaki “EK SINIF EKLE” bölümünden, ka&c.. Devamı »

İNDİRİMLİ 999 ₺ 528.37 ₺

Tekli Tasarım Kampanya

Tekli Tasarım Kampanyamız, itirazlar hariç bir adet tasarımın başvurudan belgenin teslime kadar olan toplam maliyetleri kapsamaktadır. Aynı ürün grubundan olmak kaydıyla ilave her tasarım içi.. Devamı »

İNDİRİMLİ 2250 ₺ 981.47 ₺

Beşli Tasarım Kampanyası

BeşliTasarım Kampanyamız, itirazlar hariç bir adet tasarımın başvurudan belgenin teslime kadar olan toplam maliyetleri kapsamaktadır. Aynı ürün grubundan olmak kaydıyla ilave her tasarım için.. Devamı »

İNDİRİMLİ 3750 ₺ 1665.87 ₺

Onlu Tasarım Kampanyası

10' lu Tasarım Kampanyamız, itirazlar hariç 10 adet tasarımın başvurudan belgenin teslime kadar olan toplam maliyetleri kapsamaktadır. Aynı ürün grubundan olmak kaydıyla ilave her tasarım içi.. Devamı »

İNDİRİMLİ 6000 ₺ 3355.85 ₺

Yirmili Tasarım Kampanyası

20' li Tasarım Kampanyamız, itirazlar hariç 20 adet tasarımın başvurudan belgenin teslime kadar olan toplam maliyetleri kapsamaktadır. Aynı ürün grubundan olmak kaydıyla ilave her tasarım içi.. Devamı »

İNDİRİMLİ 999 ₺

Web Tasarım Kobi Standart

Kobilere yönelik hazırlanmış, Kurumsal web tasarım, hosting ve e-posta ve marka tescil danışmanlık hizmetlerini barındıran kobi silver kampanya kapsamı şunlardır;

WEB TASARIM KOBİ GOLD PAKETİ

İNDİRİMLİ 3000 ₺ 1249 ₺

Web Tasarım Kobi Plus

Kobilere yönelik hazırlanmış, Kurumsal web tasarım, hosting ve e-posta ve marka tescil danışmanlık hizmetlerini barındıran kobi plus kampanya kapsamı şunlardır;

WEB TASARIM KOBİ GOLD PAKETİ

İNDİRİMLİ 3500 ₺ 1499 ₺

Web Tasarım Kobi Sılver

Kobilere yönelik hazırlanmış, Kurumsal web tasarım, hosting ve e-posta ve marka tescil danışmanlık hizmetlerini barındıran kobi silver kampanya kapsamı şunlardır;

WEB TASARIM KOBİ GOLD PAKETİ

İNDİRİMLİ 5000 ₺ 1999 ₺

Web Tasarım Kobi Gold

Kobilere yönelik hazırlanmış, Kurumsal web tasarım, hosting ve e-posta ve marka tescil danışmanlık hizmetlerini barındıran cazip kampanya kapsamı şunlardır;

WEB TASARIM KOBİ GOLD PAKETİ

İNDİRİMLİ 500 ₺ 250 ₺

Marka Kampanya Standart

Standard Kampanyamız sadece aşağıda yazılı hizmet ücretlerini kapsamaktadır. Resmi TÜRKPATENT ücretini ödemek için aşağıdaki “EK SINIF EKLE” bölümünden bi.. Devamı »